Kategoriler
Sepetiniz

Hakkımızda

Hediye De Hediye Sektörün önde gelen kişiye özel bardak, kişiye özel ürünler, kristal plaket, madalya, ahşap defter, tablolar satışı yapan firmalarından biridir. Firmamız 2016 Yılında Antalya’da kurulmuştur.

Kişiye olarak adından da anlaşılacağı üzere kişiye özel hediye imalatı yapmaktayız. siz değerli müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak sizlere daha kaliteli  ve  ekonomik hizmet sunmak için  teknolojiyi sık sık takip edip ,yenilikleri de ekleyerek  ürün yelpazemizi, her geçen gün  genişleterek kaliteli, ekonomik ve sağlık koşullarına uygun malzeme üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca firmamız promosyon ve matbaa hizmetlerinizde profesyonel olarak yapmaktadır.

 

Siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri verirken ilk önceliğimiz sağlıklı ve anlık değil uzun ömürlü olması için gayret sarfetmekteyiz. Siz müşterilerimize bakış açımız bir müşteri değil aileden bir bireymiş gibi görerek sorunsuz hizmet vermekteyiz.


En önemlisi paylaşmayı bizler ilke edindiğimiz için imalatımız siz değerli müşterilerimize açıktır. Hangi imalat olursa olsun sizler bu imalat esnasında yanımızda olabilir yapılanları görebilir ve öğrenmek istediğiniz her bilgiye sahip olabilmektesiniz. Ayrıca bu işi amatör olarak ta yapmak isteyen müşterilerimize her türlü desteklerimizi sonuna kadar vereceğimizden kuşkunuz olmasın.