Kategoriler
Sepetiniz

Teslimat Süresi

Teslimat Süresi

hediyedehediye.com kişiye özel ürünlerin satıldığı online alışveriş sitesidir. hediyedehediye.com sitesindeki ürünlerin büyük bir kısmı kendi tasarımcıları ve üreticileri tarafından hazırlanır ve satışa hazır hale getirilir. Ayrıca hediyedehediye.com, birçok farklı üreticinin ürünlerini de satar.  hediyedehediye.com in sattığı bu ürünlerde izlediği teslimat şartları genelde şu şekildedir:

Hazır Şablonlar

hediyedehediye.com üzerinde görünen tüm hazır şablonlar bu kategoriye girer.

Bu kategorideki herhangi birini seçen müşterinin isminin bu ürüne yazılması ve ürünün kargoya teslim edilmesi

1-3 iş günü sürer.  Ancak kampanyalı satış dönemlerinde ve ürün hazırlığında herhangi bir aksama olması halinde bu süre 3-5 iş gününe kadar uzayabilir.

Öngörülen süre standart kargolama süresidir. Kişiye özel ürünlerin her aşaması elle yapıldığı için gerek tasarım,

gerekse baskı aşamasında çıkabilecek herhangi bir sorun durumunda teslimat süresi uzayabilir. 

Kişiye Özel Ürün Tasarımı

hediyedehediye.com de verdiğiniz sıfırdan ürün tasarımı siparişlerinizin çizimi 2 iş günü, kontrolünün yapılması, baskıya hazır hale getirilmesi 3 iş günü sürer. 1-3 iş gününde ürün kargoya verilir. 

Kupa Bardak gibi stoklu ürünler

hediyedehediye.com stoğunda bulunan ürünler 1 iş günü içerisinde kargoya verilir. hediyedehediye.com tedarik edip sattığı ürünlerde bu iş günü süresi 5 güne kadar uzayabilir. 

Yukarıda verilen süreler yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü gibi özel günlerde biraz daha esnetilebilir.

Kargolama Süresi 

Siparişler kargoya verildiği andan itibaren hediyedehediye.com sorumluluğundan çıkar. Anlaşmalı kargo firmamızın Türkiye'nin birçok yerinde şubesi bulunmaktadır. Bu sebeple kargo teslimatı 1-2 iş gününde yapılır. Ancak bazı küçük ilçelerde şube olmadığı için bu teslimat 3-4 güne sarkmaktadır. Bu durumda hediyedehediye.com sorumluluk almaz. 

hediyedehediye.com tarafından kargoya verilen ürünlerin sorumluluğu artık kargo şirketine geçmektedir. Kargo şirketinin kargoyu sorunsuz teslim edileceği düşünülmektedir. Teslimat sürecinde yaşanan aksaklıklardan hediyedehediye.com sorumlu tutulamaz.